Školní kolo v recitaci našich nejmladších žáků

Vloženo: 12. února 2019 v 0:00

Platnost do: 28. února 2026 v 23:59

Dne 11.2. proběhlo školní kolo v recitaci žáků 1. - 3. tříd. Zúčastnilo se celkem 20 soutěžících a 13 prvňáčků, kteří si vystoupení před diváky jen zkusili, bohužel postoupit nemůžou. Početné publikum odměňovalo všechny "recitátory" upřímným potleskem. Porota o pořadí rozhodla takto:

1. místo Rejnek Dominik
2. místo Vojna Vincent
3. místo Šinský Jakub

Do okresního kola v Tylově divadle postupují jen první dva. Všem děkujeme za přípravu a účast v soutěži, vítězům přejeme v hodně úspěchů.