Školní kolo v recitaci našich nejmladších žáků

Vloženo: 11. února v 0:00

Platnost do: 28. února 2027 v 23:59

Dne 10.2.2020 proběhlo školní kolo v recitaci. Zúčastnili se žáci 1. - 3. tříd, celkem 47 dětí. Pro prvňáčky to byla taková velká premiéra. Dobrovolně a beze strachu předstoupili před hojné publikum a recitovali své básničky. Odměnou a povzbuzením jim byla chvála a potlesk, všichni dostali diplom. Bohužel, bylo to jen na zkoušku, postoupit do okresního kola nemůžou. Ale ani ostatní děti nezůstaly pozadu, druháci i třeťáci se opravdu snažili. Moc se nám líbil výběr poezie, rozhodování o umístění nebylo vůbec jednoduché.
Konečné pořadí:
1. místo Ludva Krčmář
2. místo Leo Olyšar
3. místo Anežka Jelínková
Chlapci z prvního a druhého místa postoupili do okresního kola, které se uskuteční 27.2.2020 v Tylově divadle.

Všem děkujeme za účast, divákům za podporu, vítězům gratulujeme a přejeme jim mnoho dalších úspěchů.