Slavnostní otevření

Vloženo: 8. září 2016

autor Mgr. D.Mrňáková, Mgr. L.Machek
Ve čtvrtek 8.9.2016 ve 14 hodin proběhlo na školní terase slavnostní předání skleníku a jeho vybavení. Zúčastnili se zástupci sdružení Prostor (uspořádali soutěž v rámci projektu Lepší místo) a firmy Foxconn ( akci sponzorovala), pan starosta Kutné Hory a zástupci tisku. Mezi diváky byli i žáci, učitelé včetně návštěvy ze sousední Kamenné stezky. Po krátkých projevech následovalo přestřižení symbolické pásky a pozvání na malé občerstvení.