Soutěž v recitaci na druhém stupni

Vloženo: 1. března 2019 v 0:00

Platnost do: 31. března 2026 v 23:59

Ve středu 27. února proběhlo na druhém stupni školní kolo soutěže v recitaci. Sedmnáct žáků z šestého až devátého ročníku předvedlo nejen dobrou znalost textu, ale hlavně schopnost vyjádřit přednesem své pocity. Děti vybíraly z osvědčených autorů, a tak zazněly verše J.Žáčka, J. Vodňanského,  M. Kratochvíla i K.J. Erbena. V mladší kategorii zvítězila Kateřina Řehořová ze 7. B, druhé místo patří Lukáši Fojtovi z 6. A a třetí Jiřímu Demelovi z 6. B.  Ve starší kategorii obsadila první místo Adéla Vítková z 9. B a druhé místo Julie Chramostová z 8.A. Všem soutěžícím děkujeme a vítězům gratulujeme.

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání