Vyhlášení výsledků pohybové aktivity

Vloženo: 3. června v 0:00

Platnost do: 30. června 2024 v 23:59

Ve čtvrtek 3.6.2021 jsme oficiálně ukončili pohybové aktivity, které nahrazovaly v  době distanční výuky  tělesnou výchovu a měly odvést naše žáky od počítačů a notebooků do přírody. Motivací zapojit se byla i soutěž, kdo nejrychleji pošle fotografie ze všech stanovišť. Toto se podařilo žákům, kteří byli dnes oceněni diplomem a malou sladkostí. Byla udělena i speciální cena za zpracovanou prezentaci, kterou si můžete prohlédnout pod tímto článkem.

Všem dětem, rodičům i učitelům děkujeme za účast.