Škola je zapojena do projektu Učíme se společně II na ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013845, který je financován z dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Velký úspěch v soutěži Pangea

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 1. dubna 2019 v 0:00

Platnost do: 30. dubna 2026 v 23:59

Naše škola se již od prvního ročníku zapojuje do matematicko - logické soutěže Matematického spolku Meridian PANGEA. Do soutěže se zapojuje stále více žáků základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií. Vloni soutěžilo celkem 56 tisíc dětí z 518 škol celé republiky. Vždy se mezi našimi počtáři najde někdo, kdo se probojuje až do květnového finále v Praze. Letos máme mezi žáky naší školy vítězku školního kola té nejmladší kategorie 4.tříd - Nicol Jeřábkovou ze 4.C.  Získala 1.místo mezi 9 926 čtvťáky z celé republiky! Další pěkná umístění v kraji a republice a nejlepší ve své kategorii ve škole získali za čtvrťáky Nela Stašová a Milan Spěvák, Jan Krčmář, Markéta Klailová a Vojtěch Zinek  za páťáky, Miroslav Říha, Veronika Batelková a Lukáš Fojta za šesťáky, Michalela Pazderová, Barbora Kořínková, Denis Čížek a Lukáš Martin za sedmáky, Ondřej Zinek, Pavel Školný a Aneta Neprašová za osmáky, Jakub Lajsek, Aneta Štípková a Adam Kučera za deváťáky.

Gratuluji k všem k pěknému umístění a Nicol budeme na finále držet palce!

Galerie

 

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.