Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

SPORTOVNÍ DEN se SAZKA Olympijským vícebojem

Vloženo: 20. ledna 2016

autor Mgr. R.Jásek
Kajakářka a ambasadorka Sazka Olympijského víceboje, Kateřina Kudějová, se stala hlavní protagonistkou sportovního dne se SAZKA Olympijským vícebojem, který proběhl 19. ledna   v kutnohorské hale Bios. Ptáte se na důvod?
Naše škola se opakovaně zapojila do projektu „Česko sportuje“ a i v letošním školním roce se účastní SAZKA Olympijského víceboje, ve kterém si vede nadmíru úspěšně. V současné době máme zapojené všechny žáky, 440 již splnilo všech 8 disciplín a třiceti osmi žákům jich chybí z celkového počtu pouze několik. V průběžném pořadí nám patří 1. místo ve Středočeském kraji a 4. místo v ČR v kategorii škol nad 450 žáků. A právě dlouhodobě nejúspěšnější školy (v tomto případě 28) z  celé republiky navštěvuje tým organizátorů spolu se známým olympionikem nebo sportovcem.
V moderovaném programu se žáci 1. stupně nejprve pořádně rozcvičili a poté si zopakovali  na čtyřech stanovištích disciplíny SAZKA Olympijského víceboje. Následovala očekávaná beseda s Kateřinou Kudějovou, která trpělivě odpovídala na všetečné otázky převážně malých tazatelů. Uprostřed besedy proběhla soutěž dětí a naší úspěšné kajakářky v disciplíně „postoj čápa“. Z vítězství se radovala žákyně 3.A  Anastasiya Dukova. Odměnou jí byly dárky z rukou dvojnásobné mistryně světa.
Pomalu se blížil konec. Závěrečná autogramiáda s fotografiemi na památku a společné foto všech přítomných, zakončily vydařené sportovní dopoledne.
Kateřino, jsme rádi, že jste mezi nás zavítala, děkujeme, budeme na setkání s vámi dlouho vzpomínat.

Přílohy

Galerie

 

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání