Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Švihadlová královna 2019

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 23. května 2019 v 0:00

Platnost do: 31. května 2026 v 23:59

Ve středu 22. května 2019 se uskutečnilo finále soutěže „Švihadlový král, královna 2019". Počasí nám letos nedovolilo uskutečnit tuto akci na školním hřišti, ale i na to jsme byli připraveni. Všechny děti z družiny i z obou Klubíků se sešly v tělocvičně školy.

Všemu předcházel trénink, při kterém byli vybráni z každého oddělení tři skokani s nejvyšším počtem přeskoků za 30 vteřin. Ve finále si svoje schopnosti nakonec přeměřilo 20 dětí, 16 dívek a 4 chlapci. Každý soutěžící měl dva pokusy, počty přeskoků se sčítaly. Konečné pořadí dopadlo takto: třetí místo obsadil Lukáš Kaprálek se 137 přeskoky, na druhém místě skončila Lucie Hájková se 139 přeskoky. Vítězkou a novou královnou se s neuvěřitelným výkonem 147 přeskoků stala Ema Luhanová. Děkujeme všem účastníkům za skvělé a obdivuhodné výkony.

Během finálového klání tvořily zbývající děti barevné mozaiky z plastových víček. Tématem byli motýli, kteří nás provázejí po celý měsíc květen.

Přílohy

Galerie

 

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání