Škola je zapojena do projektu Učíme se společně II na ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013845, který je financován z dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Výlet za opuštěnými pejsky na Karlov

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 9. října v 6:36

Platnost do: 31. října 2027 v 23:59

Ve čtvrtek 8. 10. 2020 se děti z 1. oddělení školní družiny vydaly na výlet za zvířátky, a to do Záchytné stanice pro opuštěné a nalezené psy v Kutné Hoře. Připomněly si tak Mezinárodní den zvířat, který se slaví 4. října. Seznámily se s několika pejsky a jejich těžkými životy. Měly možnost se podívat, jak žijí a jakým způsobem probíhá adopce. Součástí stanice je také ranč, ve kterém spokojeně žijí oslíci, kozy, poníci i minikoníci. Na pejsky a zvířátka děti nezapomněly – darovaly jim hromadu pamlsků, granulí, ovoce a zeleniny. Děti si pak ještě pohrály na hřišti, které se nachází hned vedle útulku. Všem, kteří se podíleli na sbírce dobrot pro zvířátka, moc děkujeme!

Přílohy

Galerie

 

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.