Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Zlatý Krákora 2023

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 27. března v 0:00

Platnost do: 31. března 2025 v 23:59

Školní družina uspořádala ve čtvrtek 23. března 2023 pro děti pěveckou soutěž Zlatý Krákora. Zazpívat nám přišli přihlášení začínající zpěváci, zpěvačky a skupiny. Výkony soutěžících hodnotila odborná porota - Jana Štolbová, Karolína Škaldová a Tereza Trešlová. Překonat trému a zazpívat před publikem se podařilo každému účastníkovi soutěže a všichni jsme si užili krásné hudební odpoledne

Před celkovým vyhlášením poroty nám zpříjemnil čekání Šimon Hon, který zahrál na kytaru a zazpíval píseň od skupiny Pokáč. V kategorii jednotlivců se na 1. místě umístila Olha Nishpal, 2. místo získala Eliška Lupínková  a na 3. místě skončila Ema Kunstová. V kategorii skupina vyhrála dvojice děvčat Anna Vrátilová, Kateřina Adamcová,  2. místo obsadila Nela Velebová, Marie Nykodymová, 3. místo získaly dvě dívčí skupiny Nela Velebová s Aničkou Kalvodovou a zároveň Leontýna Bartoňová, Adéla Janatová, Amálie Janečková.

Na konci soutěže měli diváci příležitost hlasovat a vybrat „Miláčka publika“, vítězem a nejvíc hlasů získal Šimon Hon. Odměnu si zasloužili všichni zpěváci a zpěvačky, kteří vystoupili před publikem.

Galerie

douc23.jpg

douc.jpg

sablony3.jpg

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.