Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

McDONALD´s CUP - okrskové kolo

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 7. května 2019 v 0:00

Platnost do: 31. května 2026 v 23:59

O tři postupová místa do okresního finále fotbalového turnaje žáků 1. stupně, McDonald´s Cupu, se v úterý 7. května utkalo na kutnohorském stadionu Sokolák 5 týmů. Naši malí fotbalisté v úvodním zápase prohráli vysoko s  pozdějším vítězem turnaje ZŠ Uhlířské Janovice 0:7. Po zlepšeném výkonu sice následovala prohra 0:1 se ZŠ Žižkov, ale v dalších  dvou utkáních 2 výhry bez obdržené branky - se ZŠ Kamenná stezka 4:0 (Polívka, Hájek, Havránková, Kramář) a ZŠ Malešov 10:0 (Polívka, Hájek a Kramář po 2, Stašová, Havránková, Břinčil, Kout). Se 6 body a skóre 14:8 postoupil náš tým ze 3. místa do okresního finále, které se uskuteční v pátek v Čáslavi.

Gratulace a poděkování za reprezentaci školy patří brankáři Damianu Hudcovi, hráčům        a hráčkám Tomáši Hájkovi, Jakubu Luňákovi, Lukáši Polívkovi, Lucii Hájkové, Nele Stašové, Petře Havránkové, Tadeáši Koutovi, Adamu Kramářoví, Adamu Trvajovi a Zbyňku Břinčilovi.

 

Galerie

 

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání