Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

REPREZENTOVALA ČESKOU REPUBLIKU I KRAJ

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 28. ledna v 0:00

Platnost do: 31. ledna 2027 v 23:59

O tom, že třídu 9.A navštěvuje talentovaná sportovkyně, žákyně Natálie Brichová, se všeobecně ví. Své nadání a všestrannost mnohokrát prokázala v různých sportech  a disciplínách, ve kterých od nejnižších tříd reprezentuje naši školu. A nutno dodat, že velmi úspěšně. Velké množství získaných medailí je toho důkazem.

Málokdo však ví, že si svou pílí, poctivou prací, úsilím a také s podporou rodičů vybojovala dres nejcennější - reprezentační. V nedávných dnech jej oblékla jako reprezentantka ČR v ledním hokeji na III. Zimních olympijských hrách mládeže (Youth Olympic Games), které se konaly ve švýcarském městě Lausanne. Po prohrách 0:1 (na nájezdy) se Švýcarskem a 1:4 s Japonskem se dívkám nepodařilo obhájit stříbrné medaile z Lillehammeru 2016, přesto Natka v obou zápasech podala spolehlivý výkon.

Následoval rychlý přesun ze Švýcarska do Karlovarského kraje, který hostil republikovou zimní olympiádu dětí a mládeže a kde Natálie obhajovala 4 zlaté medaile z předchozí zimní ODM - tentokrát v rychlobruslení v dresu Středočeského kraje. A úspěch se dostavil - 2 zlaté (500 m, štafeta) a 2 stříbrné medaile (111 m a 333 m). Sbírka medailí z ODM se tak rozrostla na 6 zlatých a 2 stříbrné. Přitom rychlobruslení je pro Natku pouze doplňkovým sportem, prioritu má lední hokej, kterému se chce do budoucna plně věnovat.

Natko, nezbývá než ti popřát, aby se tvé sportovní a osobní sny vyplnily a také ti poděkovat za vzornou reprezentaci naší školy, hokejového klubu SK Sršni, města Kutná Hora  a Středočeského kraje.

Přílohy

Galerie

 

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání