Škola je zapojena do projektu Učíme se společně II na ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013845, který je financován z dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Adventní putování v 2.A

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 2. prosince 2020 v 0:00

Platnost do: 31. prosince 2027 v 23:59

Rok se s rokem sešel a už je tu opět období adventu. Ve 2.A ho letos prožijeme trochu jinak než loni. Nejen, že si povídáme o tradicích spojených s adventem, o symbolech tohoto období, významných dnech spojených s různými svatými, ale hlavně jsme se vydali na zajímavé putování. Na cestu, která začala jako výprava za vánočním dárkem, ale skončí objevem něčeho mnohem důležitějšího.

Provází nás víla Andělka, která nám každý den nechává vzkaz, někdy i s úkolem. Pomáháme totiž sourozencům Dorotce a Vincentovi na jejich obtížné cestě, na kterou se vydali s cílem přinést rodičům dárek. Prvním úkolem bylo složit z ústřižků přání, které sourozencům symbolicky posíláme na jejich cestu, aby se jim dařilo.  Držte nám, prosím, palce, abychom s nimi společně úspěšně putování zvládli a dokázali všechny úkoly vyřešit. Budeme vás pravidelně o naší výpravě informovat.

Galerie

 

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.