Škola je zapojena do projektu Učíme se společně II na ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013845, který je financován z dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

A už se nám ozvala ze školy v přírodě i 3.B!

Vloženo: 30. května 2017

autor Mgr. P.Koudelková, Bc. L.Pěgřímková
Dnes naši třeťáci vyrazili za dlouho očekávaným dobrodružstvím na školu v přírodě, tentokrát v krásném prostředí rekreačního střediska Horní Bradlo na Vysočině. Už od rána nám přálo počasí. Neodolali jsme a po cestě na místo ubytování jsme navštívili zříceninu hradu Lichnice (odtud byl nádherný výhled, viděli jsme až domů do Kutné Hory), dále Dívčí kámen či Žižkův dub. Pak nás čekalo ubytování a seznámení s okolím. Slunečn&e acute; počasí jsme využili ke koupání. To byla paráda! Potom jsme se vydali na vycházku k nedalekému vodnímu mlýnu Klokočov. Po cestě jsme se formou hry učili znát houby a všímali si okolní přírody. Večer nás ještě čekala výroba nenasytných žabek a první noc v chatkách. A ještě informace na závěr – houby už rostou!

Přílohy

Galerie

 

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.