Škola je zapojena do projektu Učíme se společně II na ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013845, který je financován z dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Vloženo: 12. května 2017

autor Mgr. P.Koudelková
Celá třída 3.B se už po druhé vydala do Prahy na veletrh SVĚT KNIHY 2017. Zde měly děti možnost seznámit se se spoustou vydavatelství, nových knižních titulů či nakoupit si knihy za velmi výhodnou cenu. Viděly, jak se tiskly knihy dřív. Hlavně však naši třeťáci měli čest být při křtu knihy Žeryk pracuje od Hanky Jelínkové, kterou křtil známý herec Jan Potměšil. Náš Vojta Piskač dokonce jednu vyhrál! Při dalším křtu, tentokrát knihy Zápisník malého zálesáka, si užili spoustu zábavy a legrace při soutěžních úkolech. Pak už se ale všichni těšili na největší interaktivní výstavu modelů z LEGO kostek v Letňanech. Byli jsme nadšeni! Ohromné modely známých staveb, ztvárněné scény ze známých filmů a pohádek, ZOO, pouť, vlaky,.... a to vše jen z kostiček. Vše si děti vyzkoušely, zasoutěžily si a samy si mohly z hromady kostek cokoli postavit. Domů se dětem odsud prostě nechtělo.

Galerie

 

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.