Škola je zapojena do projektu Učíme se společně II na ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013845, který je financován z dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Vloženo: 20. ledna 2017

Kladli jste si někdy otázku, jak by to mohlo vypadat, když vaří kluci z deváté třídy ? Naše skupinka holek vše zjistila na vlastní kůži a zážitek to byl vskutku netradiční ! Jelikož jsou naši spolužáci velmi odvážní, nebáli se hned napoprvé začít s poměrně náročnými pokrmy, ať už to byla pizza, řízky nebo exotická čína. Zpočátku si kluci pod vařením představovali hlavně zábavu a požitek z jídla, ale jakmile došlo na ostrou zkoušku, musela si každá skupinka povolat na pomoc náš tým holek. Samozřejmě jsme jim ochotně pomohly a už celé nedočkavé a hladové čekaly na výsledek. Všem skupinám se jídla velmi povedla a i přes některé drobné nedostatky se mohla pyšnit pomyslnou jedničkou z vaření. Na konci hodiny se celá naše třída shodla, že tato „akce“ je nezapomenutelná a nikdo z nás by se nebránil tomu, abychom si ji ještě někdy v budoucnu zopakovali ;-)

Galerie

 

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.