Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Veselé zoubky

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 27. března v 0:00

Platnost do: 31. března 2026 v 23:59

Žáci prvních ročníků se zúčastnili projektu Veselé zoubky. Preventivní program nám nabídla společnost DM drogerie, poskytla metodické materiály a poslala každému žákovi malý dárek. Ve dvou vyučovacích hodinách se žáci seznámili s prevencí vzniku zubního kazu a se správnou péčí o své zoubky.
Žáci se pomocí interaktivního programu dozvěděli, jak zoubky vypadají uvnitř, jak vzniká zubní kaz a jak mu předejít. Zopakovali si, které potraviny zubům škodí, jak často chodit k zubaři, jak dlouho a jakou technikou si čistit zoubky a kdy je zapotřebí vyměnit si kartáček. Zhlédli krátký film - Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek? Všechny získané znalosti jsme si upevnili vyplněním pracovního listu.
Za pěknou práci dostali prvňáčci od DM drogerie dárek – balíček s potřebami pro péči o dětský chrup. Všichni měli velkou radost a slíbili, že se o své zoubky budou řádně starat.
 

Galerie

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg