Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Soutěž žákovských projektů

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 20. května v 0:00

Platnost do: 31. května 2026 v 23:59

Zástupci ze žákovského parlamentu se i během distanční výuky účastnili dalších jednání Městského školního Pébéčka v Kutné Hoře.  Poslední schůzky byly organizované on-line  a jednotliví zástupci škol zde diskutovali možnosti hlasování o návrzích malých a velkých projektů, které předložili žáci kutnohorských základních i středních škol. Jejich práce se přiblížila zase o kousek blíže k cíli. V minulém týdnu proběhlo mezi všemi členy Rady škol elektronické hlasování, ze kterého vzešli vítězové!

Z malých projektů zvítězil návrh „Více zeleně v Kutné Hoře“ a za velké projekty zabodoval záměr „Úprava okolí vodní nádrže“.

Naši školu po celou dobu zastupují žákyně devátého ročníku Renata Rudolfová a Julie Chramostová a spolužák z osmé třídy Lukáš Martin. Předložili projekty s názvy „Sdílená knihovna“ a „Lavička Václava Havla“. Se svými návrhy sice neuspěli, ale pevně věří, že jejich práce nezapadne. 

„Přestože nevyhrál projekt naší školy, nejsme zklamaní. Nasbírali jsme cenné zkušenosti, které se nám budou určitě jednou v životě hodit. Dost jsme se otrkali a získali přehled v mnoha oblastech,“ uvedla Renča. Za jejich práci mají naše uznání a velké poděkování!

 

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání