Výlet za zábavou a adrenalinem do polského Zátoru

Vloženo: 5. června 2023 v 0:00

Platnost do: 30. června 2025 v 23:59

V sobotních brzkých hodinách se někteří žáci naší školy společně s příbuznými či přáteli vydali za zábavou do polského zábavného parku Energylandia.  To je největší zábavný park v Polsku, nabízející 123 atrakcí, které se nacházejí na 70 hektarech, určený pro všechny věkové skupiny, jak děti, mládež tak i pro osoby dospělé. Areál je rozvržen do několika sektorů: Bajkolandia - krajina dětských snů, děti do ní vstupující se náhle ocitnou ve světě svých tužeb, setkávají se s postavami oblíbených pohádek; Rodinná zóna - nabízí atrakce pro celé rodiny; Extrémní zóna - fenomenální zábava pro všechny, kteří se chtějí podívat do očí strachu, dodává maximum adrenalinu, ale i obrovskou dávku radosti a zábavy na nejvyšších otáčkách; Water Park napodobuje tropický ostrov s mnoha atrakcemi, zákoutími, vodními zábavami; Drači hrad - neuvěřitelné místo, které vypadá jako městečko vyjmuté přímo z „Pana prstenů” . Uličky jsou stylizované na středověkou gotiku, architektura z epochy, ruiny skvělých zámků, vše postaveno ze dřeva a kamene. Tato neobyčejná krajina fantasy zdobená pochodněmi, a také jinými propracovanými dekoracemi. Aqualantis - dávno ve velmi vzdálené krajině byl ostrov uprostřed oceánu. Jeho obyvatelé žili v dokonalé symbióze s přírodou a vodou dávající jim život. Lidé žili v harmonii s velkým vládcem moří Abysusem. Také zde najdete 28 her a interaktivních zábav, 9 scén pro představení, moderní kino 7D, Moya Planetarium a pro všechny, kteří mají rádi suvenýry a památky několik prodejen. V parku jsme strávili celý den a v pořádku jsme se vrátili plni dojmů a zážitků.