Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Konzultační hodiny 2018/19

Vloženo: 23. červenec 2015

Přehled konzultačních hodin všech vyučujících. Jiný termín možný po předchozí domluvě.

 
vyučující podle abecedy den čas
Balánová Iveta pondělí 14:00-14:30
Červená Jana úterý 14:00-14:30
Formáčková Petra pondělí 14:00-14:30
Hanzlíková Lenka úterý 14:15-14:45
Hvězdová Lenka úterý 14:00-14:30
Chalupová Ivana pondělí 14:00-14:30
Jásek Radek pondělí 14:00-14:30
Knížková Martina čtvrtek 15:20-15:50
Koudelková Petra pondělí 14:00-14:30
Králíková Blanka úterý 15:30-16:00
Kůrková Monika čtvrtek 14:00-14:30
Kvasničková Pavla pondělí 14:00-14:30
Mačinová Zdenka pondělí 13:30 - 15:00
Machek Leon úterý 14:00-14:30
Maxová Jana úterý 14:00-14:30
Moravcová Daniela úterý 14:00-14:30
Morawski Tomáš úterý 14:30-15:00
Mrňáková Dana středa 13:30 - 15:00
Müllerová Gabriela středa 14:00-14:30
Opočenská Kateřina pondělí 14:00-14:30
Peroutková Klára úterý 14:00-14:30
Podolák Petr úterý 15:20-15:50
Rassuzhdai Olena úterý 14:00-14:30
Sahulková Zuzana pondělí 14:30-15:00
Schwarz Václav úterý 14:30-15:00
Šabacká Marcela úterý 14:00-14:30
Tvrdíková Jaroslava středa 14:00-14:30
Tvrdíková Lenka středa 14:00-14:30
Voldřichová Alena úterý 14:00-14:30
Zelenková Dagmar pondělí 14:00-14:30
     
vyučující podle času den čas
Mačinová Zdenka pondělí 13:30 - 15:00
Balánová Iveta pondělí 14:00-14:30
Formáčková Petra pondělí 14:00-14:30
Chalupová Ivana pondělí 14:00-14:30
Jásek Radek pondělí 14:00-14:30
Kvasničková Pavla pondělí 14:00-14:30
Opočenská Kateřina pondělí 14:00-14:30
Zelenková Dagmar pondělí 14:00-14:30
Sahulková Zuzana pondělí 14:30-15:00
Koudelková Petra pondělí 14:00-14:30
Červená Jana úterý 14:00-14:30
Hvězdová Lenka úterý 14:00-14:30
Machek Leon úterý 14:00-14:30
Maxová Jana úterý 14:00-14:30
Moravcová Daniela úterý 14:00-14:30
Peroutková Klára úterý 14:00-14:30
Rassuzhdai Olena úterý 14:00-14:30
Šabacká Marcela úterý 14:00-14:30
Voldřichová Alena úterý 14:00-14:30
Hanzlíková Lenka úterý 14:15-14:45
Morawski Tomáš úterý 14:30-15:00
Schwarz Václav úterý 14:30-15:00
Podolák Petr úterý 15:20-15:50
Králíková Blanka úterý 15:30-16:00
Mrňáková Dana středa 13:30 - 15:00
Müllerová Gabriela středa 14:00-14:30
Tvrdíková Jaroslava středa 14:00-14:30
Tvrdíková Lenka středa 14:00-14:30
Kůrková Monika čtvrtek 14:00-14:30
Knížková Martina čtvrtek 15:20-15:50

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání