Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

ČTYŘNÁSOBNÉ ŠTĚSTÍ …

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 14. červen 2019 v 0:00

Platnost do: 30. červen 2026 v 23:59

Dvojnásobný olympijský vítěz z  Atlanty 1996 a sportovní ředitel ČOV, Martin Doktor, vylosoval 5. června pod dohledem paní notářky 35 vítězů (z celkového počtu 461 škol, které splnily podmínky) hlavních cen Sazka Olympijského víceboje pro letošní školní rok. Na naši školu se opět usmálo štěstí (již počtvrté za sebou !) a stala se tak jedním ze šesti výherců nejvyšší ceny - poukazu na sportovní vybavení v hodnotě 60.000 Kč.

Slavnostní předání hlavních  cen  proběhlo ve čtvrtek,  13. června,  v  HOP areně v Čestlicích (největší trampolínové centrum v České republice) za účasti Jiřího Kejvala, předsedy Českého olympijského výboru, ambasadorů Sazka Olympijského víceboje (Šárka Kašpárková, Štěpán Janáček, Ilona Burgrová, Michal Navrátil, Petr Pilát, Jiří Beran), týmu organizátorů a také dvou našich žáků-sportovců Nely Mocové a Štěpána Jelínka, kteří se doslova vyřádili na spoustě skákacích trampolín.

Nákup kvalitního sportovního vybavení plnohodnotně obohatí hodiny tělesné výchovy na naší škole, která se projektu Českého olympijského výboru, jehož cílem je přivést ke sportování co nejvíce dětí, věnuje od nultého ročníku - od roku 2014.

V pondělí, 24. června, obdrží žáci, kteří splnili všech osm disciplín víceboje, spolu se školním vysvědčením také Olympijský diplom a letošní ročník SAZKA OLYMPIJSKÉHO VÍCEBOJE bude historií. Poděkování patří především vám - dětem, ale i mnohým pedagogům, kteří mají na úspěšném projektu také svůj podíl.

Projektu se zúčastníme i v příštím školním roce. Věřím, že se opět všichni zapojíte.

 

Přílohy

Galerie

 

logocof1.jpgEvropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání