Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

10. olympiáda - čtvrtek 20.6.2024

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 21. června v 0:00

Platnost do: 30. června 2027 v 23:59

Čtvrteční den byl ve znamení sportovních her a napínavých finálových kol. Ve sportovní hale Klimeška se dopoledne hrály finálové zápasy v basketbalu a florbalu. I tady naše týmy vybojovaly další sady medailí. 

Nejprve naši starší chlapci porovnávali své síly se ZŠ Žižkov a basketbalový míč jim ne, a ne spadnout do obroučky soupeře. 

V tréninkové hale se pro změnu konalo utkání chlapců 6., 7. ročníků ve florbale a chlapci si svými výkony vybojovali stříbrné medaile. 

Pokračovalo to finálovým utkáním dívek mladších, tedy z 6. a 7. ročníků, které nastřílely soupeřkám několik gólů a odnesly si kromě medailí i obrovský pohár! 

Následovalo utkání starších chlapců ve florbale, kde se podařilo vybojovat bronz.  

Hned poté vzali naši mladší chlapci do rukou basketbalový míč a ačkoli neporazili tým Gymnázia Jiřího Ortena, zaslouženě získali stříbrné placky.

Naše nejstarších dívky se do finále podívaly ve florbalovém zápasu. Po suverénním vedení 2:0 proti ZŠ Jana Palacha našim dívkám docházela energie a soupeř využil situace. Na nájezdy naše dívky prohrály, ale výkon, který předvedly je mnohem více než stříbrné medaile, které si odnesly. 

Gratulujeme a děkujeme za krásnou podívanou! 

Galerie

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg