Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

10. olympiáda - středa 19.6.2024

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 20. června v 0:00

Platnost do: 30. června 2027 v 23:59

Žáci druhého stupně v dopoledním bloku středečního dne porovnávali své výkony v běhu na 60 metrů překážek, skoku vysokém, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem, vrhu koulí, běhu na 800 metrů, běhu na 150 metrů a ve dvou štafetových bězích.

Medaile si ve velké konkurenci vybojovali Ludmila Pěkná, Eliška Pavlíková, Nela Neumanová, Adéla Freyová, Natálie Průchová, Nela Nedorostová, Lukáš Kaprálek, Adam Borovský, Vojtěch Pěkný, Šárka Filingerová a Matěj Mimra.

Naše dívky měly letos na 10. Olympiádě dětí a mládeže premiéru ve volejbale. Sehrály se v průběhu celého odpoledne tak dobře, že utrpěly pouze jednu porážku, která je stála kov nejcennější a vysloužily si tak krásné stříbrné medaile.

Chlapcům v kategorii 6. a 7. ročníků se po napínavých nájezdech podařilo postoupit do finálového kola o zlato!

Obrovská gratulace všem našim atletům, volejbalistkám, florbalistům i fotbalistům! Tomu se říká další sportovně povedený den, děkujeme!

Galerie

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg