Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

10. olympiáda - zakončení

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 22. června v 0:00

Platnost do: 30. června 2027 v 23:59

V pátek dopoledne čekal naše sportovce závěrečný maraton. Nutno podotknout, že bylo až nepříjemné teplo. Proto jsme byli primárně rádi, že všichni zúčastnění zvládli tyto nelehké podmínky bez zdravotních komplikací a jen třešničkou na dortu bylo těch doslova pár medailí, které naše závodnice zvládly ,,urvat" v tak velké konkurenci!

Pro bronzovou medaili si doběhla Ludmila Pěkná v kategorii 6. a 7. ročníků, kterou jen těsně předběhla Nela Neumanová, která si tak odnesla stříbro. V každém rozběhu jsme měli zastoupení, někde početnější, jinde méně. Klobouk dolů před všemi, kteří se maratonu zúčastnili a snažili se pro naši školu ještě nějakou tu placku utrhnout. 

Po maratonu následoval závěrečný ceremoniál 10. Olympiády dětí a mládeže v Kutné Hoře v rámci, něhož byly předány poháry škole s nejvyšším ziskem zlatých medailí. Ačkoli jsme pohár nezískali, uvědomujeme si, že něco cennějšího máme ve vás. Velmi si vážíme nasazení, pomoci, vzájemné spolupráce, úsměvů a podaných výkonů všech našich reprezentantů!

Fanouškům zase děkujeme za atmosféru, kterou nejen našim sportovcům vytvořili. Celá tato akce totiž díky tomu získává úplně jiný rozměr! 

Velké poděkování směřuje i našemu fotografovi Davidovi Červenému, který byl na jednotlivých sportovištích od rána do večera a po nocích fotky upravoval, vážíme si toho! 

Čeká nás všechny teď zasloužený odpočinek a za dva roky opět na Olympii!   

Přílohy

Galerie

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg