Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!
Olympijský den pátý - bronz z fotbalového turnaje, stříbro z přehazované pro 1.st
V pátek se naši žáci 3. – 5. ročníků zúčastnili fotbalového turnaje v rámci Olympiády. Do turnaje vstoupili skvěle a v prvním zápase porazili Kamenku. V dalších utkáních však podlehli hráčům ze Žižkova i Palachovky.
I přes dvě prohry předvedli naši fotbalisté bojovný výkon, nasazení a týmového ducha. V celkovém pořadí obsadili krásné 3. místo a odnesli si bronzové medaile.
Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženému úspěchu.


















