Škola je zapojena do projektu Učíme se společně II na ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0013845, který je financován z dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Naše vize: Vzdělání + slušnost + zdravý duch = náš cíl!

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Dokončili jsme práce na eTwinningovém projektu „Nice to Meet You“

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 18. června 2019 v 0:00

Platnost do: 30. června 2026 v 23:59

Žáci 7.B po celý školní rok pracovali společně se žáky z Polska, Francie a Turecka na projektu, ve kterém se navzájem seznamovali, procvičovali angličtinu a poznávali život a kulturu v jiných zemích. Společně vytvořili mnoho aktivit, např. navrhli ideální školu, vyzkoušeli si práci v mezinárodních týmech, společně si dopisovali. O Vánocích vyráběli vánoční přání, která si posléze zaslali.  Absolvovali jsme mnoho video-konferencí, při kterých žáci hovořili o svých zájmech či plánech na prázdniny. Práce na projektu dětem pomohla odstranit ostych při komunikaci v angličtině a umožnila jim poznat nové výukové aplikace. Níže si můžete prohlédnout elektronickou knihu mapující projekt.

Přílohy

Galerie

 

logocof1.jpg

Investice do rozvoje vzdělávání

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.