Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Atletický víceboj

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 17. května v 0:00

Platnost do: 31. května 2026 v 23:59

V úterý 14. 5. se konal na atletickém stadionu SKP Olympia Kutná Hora Pohár rozhlasu pro 1. stupeň ZŠ, ve kterém se proti sobě utkalo deset základních škol z okresu Kutná Hora.

Naši žáci se přihlásili ve dvou týmech A a dvou týmech B a soutěžili ve čtyřech atletických disciplínách: sprint na 60 m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem a běh na 500 m.

Oba týmy A získaly v soutěži 4. místo.

Závodili tito žáci: dívky A: Váchová Lucie, Chlumská Anežka, Janečková Klára, Freyová Eliška, Kamišová Liliana a Kiliánová Libuše, chlapci A: Vaněček Patrik, Korniichuk Danil, Pavlica Vojtěch, Lesák Luboš, Říha Michal a Viktora Ondřej, dívky B: Procházková Lenka, Haltufová Anna, Vosáhlová Eliška, Faltýnová Eliška a Svobodová Iva, chlapci B: Zámiš Kryštof, Polívka Kryštof, Ševeček Adam, Richter Tomáš, Bilguun Irmuun, Peroutka Tomáš a Jelínek Matyáš.

Všem atletickým závodníkům děkujeme za reprezentaci školy a hezké sportovní výkony!

Galerie

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg