Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

McDonald´s Cup – finále

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 13. května v 0:00

Platnost do: 31. května 2026 v 23:59

Ani v době ředitelského volna jsme nelenili a vyrazili jsme s chlapci čtvrtých a pátých ročníků na fotbalové hřiště do Čáslavi, kde se ve čtvrtek 9. 5. konal turnaj, do kterého jsme minulý týden postoupili.

V tomto fotbalovém turnaji se utkalo šest škol okolí Kutné Hory a Čáslavi. Hrálo se tedy pět zápasů, všichni proti všem.

První zápas se ZŠ Čáslav Masarykova jsme prohráli 5:1, s Uhlířskými Janovicemi jsme remízovali 2:2, dále následovaly dvě výhry – nad Žehušicemi 5:2 a nad Zručí nad Sázavou 5:1 a poslední zápas se ZŠ Čáslav Sadová skončil remízou.

Celkově naše fotbalové družstvo získalo 8 bodů a vybojovalo si bronzové medaile. Třetí místo ve finále McDonald´s Cupu nás všechny moc potěšilo a s tímto výborným týmem se budeme těšit i na školní olympiádu.

Poděkování patří těmto hráčům: Lukáš Bohdan, Patrik Vaněček, Kryštof Polívka, Luboš Lesák, Tomáš Peroutka, Michal Říha, Adam Veber, František Bohuněk, Josef Kocourek, Michal Kuruc a Václav Marvan. Obzvlášť velké díky patří brankáři Ondrovi Viktorovi!

Galerie

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg