Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

McDonald´s Cup

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 3. května v 0:00

Platnost do: 31. května 2026 v 23:59

Dne 2. 5. 2024 se odehrálo okresní kolo fotbalového turnaje McDonald´s Cupu žáků prvního stupně.

Na fotbalovém hřišti Sparta Kutná Hora se utkalo šest týmů z šesti škol okolí Kutné Hory a tentýž turnaj se hrál také v Čáslavi. Z obou turnajů postupují tři první družstva do finále.

První zápas proti ZŠ Kamenná stezka brzy po začátku odstartoval prvním gólem Václav Marvan, po něm přidali dva góly žáci Josef Kocourek a Luboš Lesák. Dále jeden gól přidala i Kamenka a naši kluci Patrik Vaněček a Ondřej Viktora dali ještě další dva góly. Utkání skončilo naším vítězstvím 5:1. Ve druhém zápasu jsme pár pěkných šancí neproměnili a žáci ze Zruče nad Sázavou nad námi zvítězili 3:0. Ve třetím zápasu jsme porazili Uhlířské Janovice 4:1, dále jsme se ZŠ Jana Palacha remízovali 1:1 a v posledním utkání hoši zvítězili nad základní školou Žižkov 2:0.

Žáci z Masaryčky v turnaji vybojovali stříbro a zajistili si tak postup do finále, které se odehraje dne 9. 5. na fotbalovém hřišti v Čáslavi.

Poděkování patří těmto hráčům: Lukáš Bohdan, Ondřej Viktora, Patrik Vaněček, Kryštof Polívka, Luboš Lesák, Tomáš Peroutka, Michal Říha, Adam Veber, Irmuun Bilguun, Josef Kocourek, Michal Kuruc a Václav Marvan.

Hoši děkujem!:)

Přílohy

Galerie

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg