Mezinárodní projekt Záložka

Vloženo: 21. října 2023 v 0:00

Platnost do: 31. října 2025 v 23:59

Žáci naší školy se v letošním školním roce opět zapojili do mezinárodního projektu „Záložka do knihy spojuje školy.“ Již 14. ročník česko-slovenského projektu přinesl podtitul: Inspirující svět pohádek, básní a příběhů. Děti v hodinách výtvarné výchovy vymýšlely, kreslily, malovaly a tvořily. Nejúspěšnější autoři knižních záložek byli v pátek 20. října za svoji snahu odměněni diplomy a drobnými cenami.

Všechny vybrané záložky poputují koncem října za neznámými kamarády až na Slovensko, na Základní školu Juraja Fándlyho v Seredi. A potom už se budeme těšit na obdobnou zásilku z naší partnerské školy.