Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Malí tovaryši ze ŠD předvedli své výtvory ve výstavní síni Galerie F. Jeneweina

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 15. května v 0:00

Platnost do: 31. května 2026 v 23:59

Měsíc alchymie spojený s edukačním programem v Sankturinovském domě jsme zakončili naprosto stylově. Děti po exkurzi ztvárnily své zážitky malbou, koláží či výrobky z keramiky, také vyrobily alchymistické nádoby z plastového odpadního materiálu. A protože jsme tím splnili další úkol v celoročním projektu, který nám zadala paní Sankturinová, postarala se naopak o to, aby všechna povedená díla byla v jejich nově zrekonstruované galerii vystavena. V úterý 7.5.24 se tak uskutečnila slavnostní vernisáž dětských prací na téma „Alchymie očima dětí“, jejíž součástí byl křest autorského pexesa, které malí tovaryši všech cechů společně vytvořili. Křtu se ujala paní Kateřina Špalková (místostarostka města KH) Profesionální přípravu a realizaci celé výstavy si vzal osobně na starost ředitel galerie pan Aleš Rezler a my mu tímto mnohokrát děkujeme za skvělý výsledek. Poděkování patří celému týmu galerie F.J. a všem divákům, kteří na vernisáž dorazili.

A pokud jste ještě výstavu nenavštívili, můžete se přijít podívat do 23.5., věříme, že se vám bude líbit!

Přílohy

Galerie

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg