Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Volejbal - starší dívky

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 27. března v 0:00

Platnost do: 31. března 2026 v 23:59

V úterý 26.3. bojovala naše děvčata ve sportovní hale Klimeška v okresním přeboru ve volejbalu. V konkurenci osmi ZŠ: KH-T.G.Masaryka, Jana Palacha, Církevní gymnázium, Čáslav-Sadová, Masarykova, Malešov, Zruč a Kácov, si děvčata vedla statečně, předvedla dobrou techniku i týmového ducha. První část turnaje byla velmi slibná, plná dobrých výkonů a dobré nálady, ale pak se od nás tak trochu odvrátilo štěstí a padly 3 nepříjemné prohry. Děvčata z Církevní gymnázia byla herně opravdu lepší, ale prohry se Zručí a Malešovem nás zamrzely. Dost bodů jsme soupeřkám věnovaly vlastními chybami, občas se nezdařilo podání, hodně míčů končilo v autu nebo v síti. Konečné 4. místo ve velmi slušné konkurenci je výzvou do Olympiády Kutnohorských škol.

Složení týmu: Lucie Zimová, Nela Stašová, Elen Malinová, Khongorzul Byambajav, Khuslen Narantsetseg, Lucie Kubicová, Mariia Voloshchuk, Nela Neumanová, Kateřina Šubrtová.

Galerie

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg