Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Chvilku v Čechách, chvilku na Moravě

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 14. května v 0:00

Platnost do: 31. května 2026 v 23:59

První den školy v přírodě třetích tříd jsme zahájili cestou vlakem směr Žďár nad Sázavou. A tam už jsme se museli spolehnout pouze na své nohy, jelikož nás čekala asi 10-ti kilometrová cesta se zastávkami na odpočinek a posílení se, u které nechyběla ani dětská hřiště, krásná příroda a procházka lesem. 

Během této krásné cesty jsme u Pilské nádrže shlédli sochu M. Olšaka Hraniční kámen, jednou nohou jsme tak byli v Čechách a druhou na Moravě.  

Další zastávkou bylo "moře Vysočiny", Velké Dářko, kde nás na poslední kus cesty navigoval velmi zajímavý rozcestík Dařbucha. Dnešní putování jsme zakončili v cíli v hotelu U Hrocha, kde na nás čekala na posilněnou výborná večeře. A teď už samotný závěr dne, který trávíme fanděním našim hokejistům.  

Galerie

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg