Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Škola v přírodě Horní Bradlo 4.A a 4.B – den druhý

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 22. května v 0:00

Platnost do: 31. května 2026 v 23:59

V úterý dopoledne bylo opravdu krásně. Po vydatné snídani si děti v lese zahrály na lovení brouků. Každý brouk měl jinou hodnotu, a tak až do vyhodnocení nikdo netušil, která skupina nalovila nejvíc bodů. Všechny skupiny samozřejmě dostaly zaslouženou odměnu. Běh po lese jsme kompenzovali pobytem v bazénu a relaxací ve vířivce.

Odpoledne se krásné počasí zkazilo, začalo pršet, ale ani to nás neodradilo. Po poledním klidu jsme si oblékli pláštěnky a vydali se na procházku lesem do Lipky k další památné starověké lípě. Cestou se déšť umoudřil a po zbytek dne bylo příjemně, i když zataženo.

Večer jsme šli opět do lesa, kde si děti zahráli vědomostní hru, ve které po dvojicích odpovídaly na 50 různých otázek. Vyhodnocení této soutěže s rozdáním cen proběhne zítra.

Galerie

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg