Vzdělání pro život + slušnost a respekt + zdravá škola
= náš společný cíl


Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Škola v přírodě Horní Bradlo 4.A a 4.B – den první

  • Mgr. Dana Mrňáková

Vloženo: 21. května v 0:00

Platnost do: 31. května 2026 v 23:59

V pondělí 20. května jsme zahájili školu v přírodě se čtvrťáky. Během dopoledne jsme se ubytovali v chatkách, povlékli si postele a seznámili jsme se s areálem. K obědu jsme dostali čočkovou polévku a výborné rizoto. Po něm pak následoval krátký odpočinek. Děti moc dlouho odpočívat nevydržely, a tak si někteří šli na louku zahrát hry s míčem. Počasí nám přálo, tak jsme se odpoledne vydali na výlet do Klokočova, podívat se na pověstnou Tisíciletou neboli Císařskou lípu. Kolem dokola ji objalo šest dětí. Cesta tam a zpět byla dlouhá 9 km a po ní jsme si zasloužili skvělou večeři – holandský řízek s bramborovou kaší a švestkovým kompotem. Večerní program byl sestaven z různých her. Všichni si první den velice užili a těšíme se na další zážitky.

Galerie

 Škola je zapojena od 1.7.2023 do projektu Společným učením se zlepšujeme, registrační číslo: CZ.02.02.XX/…111, který je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský

logo7-2.jpg

douc23.jpg

 

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, Integrovaný regionální OP Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

 

logocof1.jpg